Düziçinin tanınmış simalarından yeni girişimci Ahmet Keskin, Bilge Çocuk Kreş ve Gündüz Bakım Evi'ni hayata geçirdi.

 Yeni bir oluşum ve yeni bir anlayış  ile hayata geçirilen Bilge Çocuk Kreş ve Gündüz Bakım Evi'nde çocuklara çok farklı bir eğitim anlayışı ile hizmet verdiklerinin belirten Ahmet keskin, "Benim zaten Özel Sürücü kurslarından dolayı bir eğitmenlik mevcuttu. Biz eğitim, birikim, yönetim , idare ve deneyimlerimizle uzmanlaştığımız işi yapmaya başladık. Bu nedenle çocuklarımızın nasıl eğitileceğini, üniversitelerin okul öncesi öğretmenliği bölümlerinden mezun öğretmenlerle bu işe koyulduk. Bu nedenle olması gerektiği gibi bir okul öncesi eğitim kurumuyuz.

-Beslenme,Temizlik ve Güvenliğe özel önem veriyoruz.

-Uzman ekip tarafından seçilen oyuncaklar ve materyalleri ile 0-6 yaş grubu öğrencilerimizin tüm gelişme alanlarını destekliyoruz

-3 yaşından ilköğretim birinci sınıfa kadar kreşimizde eğitim gören öğrencilerimiz her hangi bir yabancı dili kolayca öğrenebilmeyi sağlayan yabancı alt yapısına sahip olacaklardır.

                Okul öncesi eğitim, özellikle ülkemizin sonradan da olsa benimsediği ve üzerinde önemle durduğu bir eğitim sistemidir.  Bir ülkenin gelişmişliğini ölçüyorsanız bu kriterlerden birisi de okul öncesi eğitimdir.

                Bu konudaki okullaşma oranını ne kadar yükseltirsek o ülkenin gelişmişliğini de o oranda geliştirmiş oluruz.

                Eğitim, öğretmenlerin çocuklarımıza sözcüklerle anlattıkları değil, çocuklarımızın fiziksel ve sosyal çevrede geçirdikleri yaşantılarla gerçekleşir. Bu nedenle tüm vatandaşlarımız okul öncesi okul öncesi eğitim kurumlarını her kesimin, kamu kurum ve kuruluşlarımızın desteklemesinde yarar vardır.

                Bilge Çocuk Kreş ve Gündüz Bakım Evi, Toki karşısındaki Zeytinlik içerisinde yer alan Yılmaz apartmanı no 1-2. Gsm 0 532 173 0567 ve 876 3233 nolu telefonlardan bilgi alabilir.

               Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1935 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Adwords2
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam70
Toplam Ziyaret268515
Takvim